У Поліклініці № 2 в Івано-Франківську відкрили п’ять оновлених кабінетів терапевтів, а також кабінет функціональної діагностики, де проводяться дослідження ЕКГ.

Тут працюють сімейні лікарі, до яких звертаються чимало мешканців міста. А також мінімум раз на рік терапевт повинен провести електрокардіографічне обстеження пацієнту. Тож ремонт був необхідний, бо з часу відкриття поліклініки, з 1982 року, в цих кабінетах проводився лише косметичний ремонт, повідомляє міський голова Франківська.

«У кабінетах не було ремонту з часу відкриття поліклініки. Наші лікарі-терапевти мають велику кількість декларацій, та відповідно повинні надавати якісні послуги в якісних умовах. Це перші наші терапевтичні кабінети, які отримали хороший ремонт з придбанням апаратури й обладнання. Тут облаштовано все те, що вимагає від нас Національна служба здоров’я України», – зауважила керівник Міської поліклініки № 2 Марта Стародубцева.

40 років без ремонту: у франківській поліклініці № 2 оновили кабінети терапевтів та функціональної діагностики

У місті важливо оновлювати медичні заклади, адже в них обслуговуються багато пацієнтів. А особливість цієї поліклініки ще в тому, що тут багато військових проходять обстеження.

«Важливо, щоб умови були якісними та відповідали вимогам НСЗУ. Дякую за ту велику кількість роботи, яка проводиться у наших поліклініках. Адже це покращує доступність для пацієнтів в отриманні медичної допомоги», – наголосив Руслан Марцінків.

40 років без ремонту: у франківській поліклініці № 2 оновили кабінети терапевтів та функціональної діагностики 40 років без ремонту: у франківській поліклініці № 2 оновили кабінети терапевтів та функціональної діагностики 40 років без ремонту: у франківській поліклініці № 2 оновили кабінети терапевтів та функціональної діагностики

Джерело