Про це він розповів у програмі «Регіони у вогні» з Олексієм Буряченком.

«Кіссінджер помер, у нього відома фраза була, що 90% негідників-політиків псують враження про решту нормальних. Щодо чиновників і правоохоронців ситуація абсолютно зворотна. 10% тих, хто займаються не тим, чим треба, псують враження про всіх інших. І потенціал з точки зору добросовісної роботи величезний насправді, а ці 10% має відрізати НАБУ», - пояснює Геннадій Дубов.

10% тих, хто займаються не тим, чим треба, псують враження про всіх інших, - Геннадій Дубов про працівників органів

За словами експерта, насправді та сама проблема у нас повсюдно, суспільство не довіряє органам, і це при тому, що реально 90% працівників будь-якого державного органу абсолютно не хабарники, а добросовісні, тощо.

«Я очолював адміністрацію, я знаю тих людей, які працюють там за мінімальну зарплату 6,5-7 тисяч гривень на районному рівні, у них немає навіть можливостей отримати якийсь хабар, тому що вони не контактують з людьми і нічого їм не дають. Це відділ економіки, відділ земельних ресурсів, загальний відділ, вони там узагалі кореспонденцією займаються. Що їм мають, окрім шоколадки максимум, дати разом із якоюсь заявою про те, що колхозник покропив і у бджоляра подохли бджоли?», - додає Олексій Буряченко.

Гість програми зазначає, що так дійсно є повсюдно: і у Генеральній прокуратурі, і у Верховному суді, і де завгодно, навіть в органах невідреформованих і старих. Як мінімум, підкреслює аналітик, це його особисте враження, він у багатьох людей питав, скільки справді стрьомних судових рішень виноситься, і більше 3-4% оцінки не почув. Тобто , стверджує він, всі 98% судових рішень виносяться так, як передбачає закон, з помилками, можливо, з дебілізмом окремих суддів, але вони не куплені.

Джерело