Ракетні удари по Чугуєву, вирок корегувальнику удару по Харківській ОДА 1 березня 2022 року, відновлення обсерваторії та яблуневого саду — яким був тиждень, дивіться у підбірці Суспільне Харків. Нічні удари по Чугуєву

Близько опівночі 16 листопада Росія вдарила по Чугуєву, попередньо, ракетами С-300. Поранених немає. Пошкоджень зазнали заклад освіти та житловий будинок.

Суд у справі про корегування удару РФ 1 березня 2022 року по Харкову

Обвинувачений у наведенні ракетного удару 1 березня 2022 року по Харкову Денис Панікаров отримав довічне ув'язнення — вперше на Харківщині суд виніс такий вирок. На суді Панікаров не визнавав провину, його дружина називала докази "висмоктаними з пальця", а сторона обвинувачення демонструвала листування підсудного із представницями російських спецслужб, яким він передавав дані локацій. Як минуло судове засідання — читайте в репортажі Суспільне Харків.

На Харківщині відновлюють найбільший у світі низькочастотний радіотелескоп

На Харківщині науковці відновлюють найбільший у світі низькочастотний радіотелескоп, який був пошкоджений під час окупації та боїв у регіоні. Завдяки телескопу харківські науковці понад 50 років досліджували космос, зокрема, спостерігали за Юпітером та реєстрували грозові заряди на Сатурні. На відновлення комплексу необхідно кілька десятків мільйонів євро.

Життя Харкова та області у фото: 13-19 листопада Дім зруйнувала РФ, його не відновити за компенсацією через російське громадянство власниці

Дім, в якому мешкала сім'я Дорошенків у селищі Рогані під Харковом, знищив російський обстріл у березні 2022 року. За документами, будинок належав бабусі, яка 10 років тому виїхала до Росії. Тепер її онука Оксана Дорошенко не може подати заявку на компенсацію за зруйноване житло. Родина повернулася з евакуації та облаштувала свій побут у залишках домогосподарства.

У Коробочкиному рятують дерева яблуневого саду після обстрілів

Через обстріли у яблуневому саду в Коробочкиному загинули майже 50 гектарів дерев. Село пів року залишалося на лінії фронту. Власник зміг приїхати до саду лише після українського вересневого контрнаступу.

Собаки-сапери з Сумської області допомагають розміновувати Харківщину

Собаки-пошуковці допомагають саперам розміновувати Харківщину. Місяць тому шестеро спеціально навчених бельгійських вівчарок разом із загоном розмінувальників приїхали до регіону з Сумської області.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело