Скандал спалахнув навколо концерту Наді Дорофєєвої (DOROFEEVA), який мав відбутися 16 вересня у Відні. Команда співачки стикнулася з організаторами-шахраями, які під прикриттям частково благодійних заходів запрошують артистів, продають квитки, а потім не виконують своїх зобовʼязань.

На офіційній сторінці лейблу POMITNI, який представляє Надю Дорофєєву, прокоментували ситуацію. У команді співачки пояснили, що в день запланованого виступу вони прибули на концертний майданчик для саундчеку, але зясувалося, що технічний райдер не виконано, а технічного персоналу немає.

"І це єдина і головна причина, через яку артистка була вимушена скасувати концерт - вперше за 15 років карʼєри. Скасування відбулось через недбалість організаторів, команда артиста зі свого боку виконала всі домовленості", — виправдалися представники Наді Дорофєєвої.

Надя Дорофєєва стала жертвою шахраїв за кордоном, подробиці скандалу:

Надя Дорофєєва стала жертвою шахраїв за кордоном, подробиці скандалу:

Цілий тиждень організатори не повертали людям гроші й обіцяли перенести концерт, що не було погоджено з Дорофєєвою та її командою. Крім того, прикриваючись тим, що вони нібито волонтери і все це некомерційна діяльність (хоча на афіші було вказано, що тільки 50% піде на благодійність), організатори публічно почали звинувачувати артистку в скасуванні виступу.

"Єдине, про шо я шкодую, що люди, які не побачили моє відео про скасування концерту - приїхали на нього, а я через розбірки зі звуком, організатором та від стресу - перенервувала і не вийшла до тих людей, хто прийшов, хоча б обнятися... От через це мені дуже шкода", — додала Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва стала жертвою шахраїв за кордоном, подробиці скандалу:

Останні новини України:

Тренер "Голос країни" Артем Пивоваров не стримав сліз через пісню учасника.

Красуні з команди Юлії Саніної пророкують перемогу на "Голос країни-13".

Також повідомлялось, що Дорофєєва відповіла Саніній після ефіру.

Джерело