Слава Дьомін у новому випуску програми "Слава ПРО" розповів, як громадський діяч і блогер Сергій Стерненко потролив співачку українського походження MARUV, яка продалася росіянам.

"Звання "чмоня тижня" цього разу отримує співачка MARUV. Український блогер і активіст Сергій Стерненко звернувся до артистки у соцмережі X, а це колишній Twitter, і Сергій звернувся до MARUV під її відео, аби та допомогла йому зі збором коштів, але диво — MARUV одразу заблокувала Сергія", — заявив Слава Дьомін.

Дьомін додав, що Стерненко вирішив не здаватися і своїм коротким спілкуванням з артисткою поділився з користувачами мережі, які влаштували такий собі флешмоб "Допоможи MARUV задонатити на дрони".

"Цей флешмоб набув такої популярності, що виконавиці довелося видалити свій акаунт з колишнього Twitter, але юзери переключилися на її Instagram, де наполегливо запитують, чи закинула вона гроші на дрони. Деякі українці, до речі, подякували дівчині за її роботу подвійного агента, хтось зауважив навіть, що Анна йде шляхом Ані Лорак, яка вже давно бомбить Москву", — додав Слава Дьомін.

Крім того, Слава Дьомін розповів, що знову російські пісні з'явились в трендах українського Ютубу. На першому місці в трендах тримається пісня Макса Барских "Зорепад", на другому — український ремейк пісні Тіни Кароль "Ніченька", який заспівав молодий український співак OKS, а ось на третьому місці в українських музичних трендах опинився Morgenshtern.

Останні новини України:

Катя Осадча розповіла про шлюб з Горбуновим і чому тепер часто плаче.

Христина Соловій поділилася з українцями трагічною історією.

Еллерт з "Холостячки", який втік у США, висловився про Дмитра Шепелєва в Маріуполі.

Джерело