Існує значна ймовірність того, що українські збройні сили все ж таки зможуть вийти на узбережжя Азовського моря, перекроївши сухопутний коридор. Військовий експерт Олег Жданов розглянув ймовірність того, що цього року сили України не зможуть вийти на узбережжя Азовського моря.

Він описав найгірший сценарій розвитку подій, який включає, принаймні, звільнення Токмака.

Складається ризикова ситуація: ЗСУ на південному фронті готуються до прориву, експерт назвав два сценарії

Складається ризикова ситуація: ЗСУ на південному фронті готуються до прориву, експерт назвав два сценарії

"Песимістичний сценарій передбачає, що ВСУ не зможуть глибоко прорватися в оборону противника, але досягти Токмака ми можемо. За найгіршого сценарію ВСУ можуть дійти лише до північної околиці Мелітополя.

За потрібних успіхів українські військові можуть увійти до Криму або вийти на Перекоп, тим самим ізолюючи півострів. Міст у Криму буде під повним вогневим контролем України і зможе бути знищений повною мірою" - ділиться експерт. 

Тенденція розвитку бойових дій підказує, що ЗСУ має хороші шанси на перекриття сухопутного коридору в Крим. Це фактично поверне події до 23 лютого 2022 року.

Експерт нагадав, що раніше Бахмут був фактично захоплений окупантами, але в міру часу їм стає все складніше утримувати зайняті рубежі. Якщо українські сили оборони нарешті зможуть звільнити Бахмутський напрямок, це може призвести до значних змін на фронті.

Останні новини України: 

Залужний розповів про страшний удар по Україні – чого і скільки вдалося збити. 

Нагадаємо також, що вибух пролунав серед багатоповерхівок у Києві. 

Джерело