19 вересня у Свесі Сумської області поховали загиблого на війні 35-річного Станіслава Рая.

Військовослужбовець виконував бойові завдання в Бахмутському районі і загинув при звільненні селища Кліщіївка, розповідає начальник прикордонної застави "Свеса" Олексій Островський. "Він сам з Чернігівської області, але так як він тут проходив службу, то він тут одружився і дружина у нього місцева – родом зі Свеси. Син народився, 9 років, який залишився без батька", — розповів чоловік.

Олексій Островський згадує: "Він починав службу в Чернігівському прикордонному загоні, продовжив у Сумському. Проходив службу у відділі прикордонної служби Свеса, по закінченні контракту звільнився і поїхав у цивільному житті заробляти. Але коли почалась війна, він повернувся і як справжній патріот взяв у руки зброю".

Свеський селищний голова Сергій Киркач говорить, що Станіслав став сьомим мешканцем громади, що віддав життя за Україну після початку повномасштабного вторгнення: "Станіслав загинув 8 числа, а 15 вересня йому мало виповнитись 35 років. У вічність він пішов у цьому віці. Громада сумує за цією людиною і висловлює щирі співчуття родині, рідним".

У Свесі на Сумщині попрощалися з 35-річним військовим Станіславом Раєм

Свесянин Ігор розповідає, що родина три роки тому переїхала у їх будинок: "Він на прикордонній заставі служив, але я бачив його рідко – лише зранку, коли вони сідали на машину і їхали на роботу. Хороша людина була – тиха та спокійна".

Попрощатись з Станіславом Раєм прийшло майже все селище, поховали загиблого героя на місцевому кладовищі.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело