У Краматорську не вмикатимуть вуличне освітлення. Начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко пояснив це загрозою ракетних обстрілів з боку армії РФ та можливими блекаутами.

На Донеччині від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну ввели спеціальний режим світломаскування та комендантську годину, які діють і до сьогодні.

"Ми вимикали не тільки на вулиці, а й в домівках, офісах та закладах. Сиділи в темряві та слідкували в телефоні як працюють наші військові на фронті: куди сунеться ворог, де тримаються наші? Де прилетіло та куди летять ракети? Щось змінилось з того моменту стосовно небезпеки для нашого міста? На жаль, ні", — пояснив Гончаренко.

У Краматорську не вмикатимуть вуличне освітлення — Гончаренко

Іншою причиною вимкнення вуличного освітлення очільник МВА назвав можливий дефіцит електрики через обстріли російськими військами об'єктів енергетики.

Всю минули зиму російська орда обстрілювала енергетику України. Як наслідки: блекаути, обстріляні підстанції та ТЕЦ, зруйновані лінії передач, окупація міст, які були обʼєднані мережею, загиблі електрики та рятівники, та ще багато інших випробувань... Тож, як гадаєте, після такої важкої зими, після постійних обстрілів, додалось спроможності прифронтовим містам запустити вуличне освітлення, яке накладе навантаження на систему на порозі нової зими?", — написав Гончаренко.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело