Вперше між Івано-Франківською областю та префектурою Японії підписано Меморандум про співпрацю, в рамках якого планується реалізувати проєкт з навчання фахівців з реабілітації, зокрема у напрямку ментальної допомоги й протезування.

Про це йшлось під час зустрічі з Okabe Yoshihiko, який цими днями перебуває на Прикарпаття, зазначила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.
Наш гість – відомий громадський діяч в Японії, фахівець з економічних питань в системі державного управління, а ще українознавець й очолює вдома комітет з відновлення України, який, власне, курує питання співпраці в префектурі Хіого, – додала голова ОВА.
Варто зазначити, що на сьогодні українські вищі навчальні заклади лише почали готувати фахівців з реабілітації.
Тому досвід медиків-реабілітологів провідної країни стане неабияк в нагоді нашим лікарям, а наші фахівці зможуть поділитися власними напрацюваннями у цьому напрямку. У планах співпраця в освітній сфері, культурі й мистецтві. Підтримка світової спільноти у такі непрості для країни часи – вкрай важлива. Особливо у сфері охорони здоров’я, що дасть змогу допомогти відновитись нашим захисникам та цивільним, які постраждали через війну, – йдеться у повідомленні.
Франківщина – перша з областей, яка налагодила співпрацю з префектурою Японії Франківщина – перша з областей, яка налагодила співпрацю з префектурою Японії Франківщина – перша з областей, яка налагодила співпрацю з префектурою Японії Франківщина – перша з областей, яка налагодила співпрацю з префектурою Японії Франківщина – перша з областей, яка налагодила співпрацю з префектурою Японії Франківщина – перша з областей, яка налагодила співпрацю з префектурою Японії

Джерело