1-го червня у День захисту дітей 32-річна депутатка Єлизавета Ясько повідомила, що стала мамою. Батьком її дитини є колишній президент Грузії, 55-річний Міхеіл Саакашвілі, який перебуває за ґратами.

Ліза на своїй сторінці у Facebook оприлюднила розлогий пост, присвячений материнству. Жінка назвала дитину українським корінням та українським продовження її батька. Про стать малюка Ясько нічого не розповіла. Таємницею залишилося і те, коли саме сталися пологи. 

Ясько повідомила, що народила дитину від Саакашвілі

«Ніколи не могла уявити, що моя дитина народиться в цих страшних реаліях війни для нашої країни. В день початку літа, більшість з нас не спали останні дні. Ми не думаємо про літо. Ми думаємо про захист наших дітей. Дітей, які, на жаль, не можуть мати безпеку в своїй хаті через повномасштабну агресію РФ. 

Ніколи собі не могла уявити, що поряд на свободі та в здоров’ї не буде батька дитини в дуже важливі моменти, які ми планували бути разом. Моя дитина - це моя любов. Для батька наша дитина – це його українське коріння та українське продовження, про яке він мріяв і так хотів мати, пишаючись своїм паспортом громадянина України», – написала Ясько.

Жінка додала, що завжди вірила, що ми те покоління, яке змінить назавжди країну і звільнить від будь-яких спроб нас змусити жити в несвободі.

Ясько повідомила, що народила дитину від Саакашвілі

Нагадаємо, що про роман Саакашвілі з Ясько стало відомо у листопаді 2020-го. Згодом дружина Міхеіла Сандра Рулофс заявляла, що зрада чоловіка була неочікуваною.

Варто нагадати, що Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовив у позові адвокатів колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі, який перебуває в ув'язненні, з вимогою його переведення в закордонну клініку з метою лікування.

Додамо, що попри лікування, Саакашвілі має великі проблеми зі здоров'ям. 

Джерело