У Сумах 27 травня попрощалися з військовослужбовцем Андрієм Денисовим. Опівдні, біля Храму Успіння Пресвятої Богородиці зібралися друзі, побратими та рідні чоловіка.

Мама загиблого пані Тамара згадує: Андрій без вагань пішов захищати Україну. "Його нічого не могло зупинити. Він 6 років був у Польщі. Там все кинув і приїхав захищати Україну нашу, маму. Ні донька, ні я, ніхто його не міг зупинити. Його навчали за стандартами НАТО в Естонії, він там пробув 10 місяців і відразу пішов воювати на передову. Він наш герой. Будемо його пам’ятати, любити… Мене розрізали навпіл, зараз закопають. Не знаю, як це пережити", - поділилася жінка.

Андрій Денисов був стрільцем, помічником гранатометника у десантно-штурмових військах. Загинув під час несення служби 28 лютого на Луганщині. 3 березня йому мало виповнитися 42 роки, повідомив офіцер сумського центру комплектування Ігор Мироненко.

Про загиблого військового розповіли його товариші. "Андрій був справжнім чоловіком, гарним другом, позитивний, цінував життя. Пішов на війну, як справжній воїн", - розповіла знайома Андрія Тетяна.

Сусідка Андрія Денисова Людмила розповіла про нього: "Жили поруч, коли він ще був маленьким. Спокійний, сім'я гарна. Він працював у Польщі, повернувся сюди, щоб піти захищати нашу Батьківщину і так трапилось… Шкода. Хлопчика шкода і матір шкода. Всю сім'ю".

"Я знаю його батьків дуже давно — років 40. Його пам’ятаю в дитинстві, заводний був хлопчина, грамотний, дуже цікава дитина", - розповів сусід загиблого Іван.

Поховали воїна Андрія Денисова у Сумах, на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело