Екс-дружина боксера В'ячеслава Узелкова показала ефективні вправи для ніжок.

"Найкращий початок дня для мене - це легка руханка або нескладний комплекс вправ, які можна виконати будь-де, аби було бажання. Готові скласти мені компанію та потренуватися разом? Тоді переглядайте відео - на вас чекає легкий ранковий інтенсив від мене", — пише Марина Боржемська.

Тренерка завжди наголошує на важливості щоденної активності та необхідності систематичних тренувань для підтримки свого здоров’я та набуття бажаної фізичної форми.

"І те, й інше можливе навіть в межах невеликого помешкання, при цьому для тренувань вам може знадобитись мінімум обладнання - сьогодні у нас лише гантелі. Якщо ти новачок у спорті, бери найменше комфортне обтяження (підійдуть навіть пляшечки з водою!) або ж починай тренуватись із власною вагою без гантелей. На прикладі даного комплексу вправ хочу показати, як все просто. Варто лише зорганізуватися і виконати заплановане", — наголосила зірка "Зважені та щасливі".

Марина Боржемька додала, що навіть для домашніх тренувань спортивний одяг так само обов’язковий, як і для тренувань у спортивному залі: він може бути простим, але зручним та комфортним. Також не забуваємо про кросівки, адже йдеться, перш за все, про безпеку руху під час виконання вправ.

Джерело