Ракетні обстріли Харкова та області, прощання із захисником, "Кубок Визволення" та свідчення жителів Вовчанська про окупацію — яким був цей тиждень, дивіться у підбірці Суспільне Харків.

Наслідки ракетного удару по Харкову 15 березня

Ракетним ударом по Харкову 15 березня РФ частково зруйнувала заклад освіти, пошкодила шибки у житлових будинках, також пошкоджень зазнали кілька автомобілів.

Збитки для Пісочина внаслідок ракетного удару 9 березня

Понад 10 мільйонів гривень — така попередня сума збитків для Пісочина внаслідок ракетного удару, якого російська армія завдала по селищу 9 березня.

Життя Харкова та області у фото: 13-19 березня Відновлення електротранспорту у Харкові

Енергетики створили технічні можливості для подачі електроенергії для трамваїв та тролейбусів Харкова, що після ракетного удару РФ не курсували містом. Харків понад тиждень жив без електротранспорту.

Жителям села під Харковом відновили електропостачання

Понад рік у жителів Лещенків — села на півночі Харківщини — не було електрики, і її відновили 16 березня. Замінити пошкоджені дроти та опори вдалося після розмінування сусіднього селища Слатине — місцевість пів року була на лінії фронту.

Свідчення жителів Вовчанська, які пережили катування під час окупації

Били кувалдою по спинах, катували струмом, стріляли біля ніг та не давали їсти й пити — так окупанти у Вовчанську карали місцевих або змушували до співпраці. Людей утримували у підвалі місцевого райвідділку, а потім переправляли на територію агрегатного заводу, розташованого неподалік. Скільки людей там утримували — нині достеменно невідомо. Після деокупації правоохоронці розшукали частину жертв.

Як переробляють відходи після руйнацій на Харківщині

На Харківщині переробляють будівельні відходи, які залишаються від руйнацій після російських атак. Найбільше роботи було торік влітку, коли комунальники разом із рятувальниками майже щодня розбирали завали будинків після обстрілів. Як відбувається процес переробки відходів — репортаж Суспільне Харків.

Як живе звільнена майже рік тому Гусарівка на Харківщині

Будинки допомагають відновлювати благодійники, електрика й газ є, воду відновлюють, але понад половина жителів села Гусарівки на Харківщині за майже рік після його звільнення не повернулася додому, розповідає староста Юрій Дорошенко. За його словами, після пів року перебування на лінії фронту у селі пошкоджені дві третини будинків, тут залишаються жити близько 400 людей.

У Слатиному простилися з полеглим під Бахмутом захисником Євгеном Толстопятовим

Працював будівельником закордоном, а перед повномасштабною війною повернувся до України й вступив до ЗСУ. 17 березня у селищі Слатиному на Харківщині поховали 46-річного Євгена Толстопятова.

Стан посівів у Харківській області

Озимина на Харківщині цьогоріч слабша, ніж минулоріч — через пізню посівну. Восени пшениця не встигла випустити додаткові паростки, тому важче перенесла зиму. Покращити ж стан сходів можуть вчасно внесені добрива.

Відновлення ферми у Гусарівці після окупації та обстрілів

Внаслідок окупації та піврічних обстрілів села Гусарівка на Харківщині на фермі з трьох тисяч лишилось 225 телят. Всі вони слабкі, їх вигодовують та лікують. Паралельно із цим ремонтують пошкоджені приміщення ферми та відновлюють господарство.

Звільнені громади Харківщини розігрують футбольний Кубок визволення

Дірка в огорожі замість входу, на покритті — слід від влучання снаряда: футбольний стадіон "Авангард" у Дергачах РФ обстрілювала з артилерії. Сергій Садковий, який грає у футбол за місцеву команду, каже, збирали уламки від снарядів вручну, розрівнювали покриття, щоб грати, а грали, каже, навіть під обстрілами: "Футбол — це хвороба".

Читайте також

Пішки з Бахмута, зруйнований будинок у Краматорську та День добровольця. Тиждень війни у фото

"Звук літака. Лунає свист. Чоловік поряд закриває мене собою" — історії свідків бомбардування маріупольського Драмтеатру

Рік, коли ми стали сильними. 2022-й у фотографіях Суспільного

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело