Можна собі дозволити? Українцям показали, як здешевіло яловиче м'ясо в супермаркетах

Головне за 17 березня: арешт путіна,

Українці перестали вживати задорогу яловичину, і це частково уповільнило зростання її ціни. На порталі Мінфін порівнюють ціни, які були місяць тому в українських супермаркетах з поточною ціною. Станом на середину березня, гуляш можна придбати за 236 грн, а ребра за 140 грн. Це усереднена ціна, яку пропонують декілька супермаркетів. Зокрема в Ашані найнижча ціна м'яса. Там можна придбати кіло за 179 грн, а ребра за 121 грн.

Головне за 17 березня: арешт путіна,

Суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна: перші подробиці

Головне за 17 березня: арешт путіна,

Судді Міжнародного кримінального суду видали ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляє пресслужба МКС. Глава Кремля володимир путін вчиняє злочини проти українського народу ще з 2014 року. З 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення та здійснила незліченну кількість звірств щодо українців. Все документувалося для подальшого трибуналу над путіним та його свитою. І ось цей момент, здається, на крок став ближчим.

Ольга Сумська показала зміни, які неможливо усвідомити: "Фільм жахів"

Головне за 17 березня: арешт путіна,

Відома українська акторка Ольга Сумська показала, як постраждав Харків від російських окупантів. Це схоже не на порятунок, а на геноцид. Stories з'явилися на офіційному акаунті жінки в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. За допомогою цієї платформи вона доносить правду про війну в Україні, а також допомагає волонтерам та армії. Тоді вона показала, яка ситуація панувала в Харкові через кілька тижнів після початку повномашстабного військового вторгнення росії. Цілі квартали було зруйновано, не було людей. Автомобілі висаджені в повітря, а будівлі валилися на очах.

Дизель та автогаз у лідерах: в Україні прискорилися темпи здешевлення палива, які ціни на АЗС

Головне за 17 березня: арешт путіна,

В Україні прискорилися темпи здешевлення палива — дизель та скраплений газ у лідерах. Про це свідчать дані моніторингу українських АЗС, які опубліковані на порталі Мінфін. Тенденція зниження цін зберігається на українському ринку палива вже третій місяць. Цінники на бензин, дизель та автогаз зменшуються не так стрімко, як злетіли вгору. Проте краще так, аніж ніяк. Станом на 16 березня в Україні дещо прискорилися темпи здешевлення деяких видів палива. У лідерах дизельне пальне та скраплений газ, які втратили в ціні в середньому 0,36 та 0,16 гривні за літр відповідно.

Тіна Кароль блиснула на сцені глибоким декольте і розлютила українців: "Добре співати, сидячи за кордоном"

Головне за 17 березня: арешт путіна,

Знаменита українська виконавиця Тіна Кароль вразила сліпучою красою, з'явившись на сцені в ефектному вбранні з глибоким декольте. Кадрами зірка поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. Так, цього разу Тіна Кароль поділилася серією ефектних кадрів із виступу. Зірка з'явилася на сцені у розкішній сукні з глибоким декольте. Судячи з фото, вона кілька разів за виступ міняла образи, тому були вбрання і скромніші. Шанувальники захопилися виглядом знаменитості та закидали її компліментами. Втім, не обійшлось і без порції критики.

Джерело