Проти білорусі можуть запровадити санкції на нафту, вугілля, сталеву продукцію і золото

У Європейському Союзі підготували новий пакет санкцій проти білорусі через її співучасть у повномасштабному вторгненні росії в Україну. Вони багато в чому дублюють обмеження, які Євросоюз запровадив проти росії.

Як повідомляє Bloomberg, обмеження торкнуться, зокрема, експорту ключових технологій та енергетичного сектора. Йдеться про заборону експорту товарів і технологій подвійного призначення, які використовуються у військових цілях і можуть посилити промисловий потенціал країни.

Євросоюз підготував санкції проти білорусі за участь у війні – Bloomberg

Крім того, проти білорусі можуть запровадити санкції на нафту, вугілля, сталеву продукцію і золото, торговельні обмеження на предмети розкоші, інвестиції та надання певних послуг, а також заходи, які можуть вдарити по авіаційному та енергетичному секторах і ключових джерелах доходів білорусі.

Проєкт містить винятки для медикаментів, сільськогосподарської та харчової продукції, а також дозволи на відповідні фінансові операції за участю осіб, які потрапили до санкцій. Крім того, буде можливість переслідувати тих, хто допомагає обходити санкції, накладені на білоруських фізичних та юридичних осіб.

Як повідомляв 5.UA, до річниці повномасштабного вторгнення на росію чекає новий пакет санкцій – Порошенко з Брюсселя.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: 

ЄС остаточно схвалив дев'ятий пакет санкцій проти росії.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело