Фахівці, проаналізувавши тенденції на ринку валюти, пояснили, чи варто українцям терміново бігти в обмінники, аби придбати там долари.

“На ринку валюти віє небезпекою?”: Експерт пояснив, чи варто українцям терміново купувати долар

Як інформує “Волинь24”, надумку експертів, валюту не потрібно масово скуповувати лише тоді, коли відчуваєте, що насувається небезпека.

Це суттєво збільшує попит на валюту, а отже курс росте. Краще це робити потроху.

Василь Матій, приватний інвестор, керуючий активами, пояснив, що валюту потрібно мати завжди, а не тільки тоді, коли “на ринку віє небезпекою”.

Тобто, не варто бігти в обмінники й одразу скуповувати долари на всі заощадження. Водночас не варто й вичікувати моменту, щоб по кращому курсу купити. В країні війна, тому навіть найкращі експерти не можуть вгадати курс.

Крім того, у вихідні не ведеться торгівля на валютній біржі. Через непередбачувані події, які можуть негативно вплинути на курс валют у ці дні, краще утриматися від покупки долара у суботу та неділю. Варто це робити у будні.

Купляйте не масово, а потроху

За словами приватного інвестора валюту потрібно купляти завжди, коли є така можливість. Але не масово, а потроху.

“Якщо ви плануєте придбати щось подібне – не баріться, поки курс не зріс ще більше, адже існує висока ймовірність, що ціни будуть ще переглядатися”, – каже експерт.

Усі поточні витрати українці здійснюють в національній валюті, й очевидно, що здорожчання курсу валют призведе до зростання цін на імпортну продукцію. А це і пальне, і побутова техніка тощо.

Джерело