Генсек НАТО наголосив, що найважливіше завдання для Альянсу – надавати Україні військове обладнання та боєприпаси

Обговорення питання членства України в НАТО буде лише після того, як буде здобута перемога над росією. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг під час прес-конференції в Бухаресті, передає "НВ".

За словами Столтенберга, зараз основним завданням для НАТО є продовження надання Україні передового військового обладнання, боєприпасів та всього необхідного для оборони. Генсек наголосив, що союзники по НАТО чітко дали зрозуміти, що готові продовжувати цю допомогу.

Членство України в НАТО обговорюватимуть після перемоги над росією – Столтенберг (Відео)

"Саме це ми й робимо. Якщо Україна не здобуде перемогу як незалежну, суверенну державу, тоді, звичайно, питання членства зовсім не буде на столі, тому що ми не матимемо більше кандидата на членство в особі України", – зазначив Столтенберг.

Крім того Генсек НАТО назвав найважливішим та терміновим кроком є забезпечення перемоги України.

"Ми маємо розвивати ближче партнерство – і політичне, і практичне – з Україною. Це посилить їхні інституції, допоможе їм перейти від радянських стандартів обладнання до доктрин сучасного обладнання НАТО. Це добре для України для посилення взаємної сумісності. Але це також допоможе Україні наблизитись до членства", – упевнений Столтенберг.

Дивіться також відео за темою: НАТО дасть літаки і більше ППО? LRU – французький HIMARS. ⚡️Сімоньян зізналась у терорі!279 день

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело