Одеський спортсмен Джамал Кулієв завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату світу з боксу, який відбувся в Ла-Нусії в Іспанії. Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті в Одеській області.

Всього в цих змаганнях взяли участь три спортсмени Одеської області.

18-річний Джамал Кулієв отримав бронзу в категорії "до 86 кг". Під час 3-го раунду спортсмен був дискваліфікований, і перемога була присуджена супернику, який у підсумку став срібним призером змагань.

Одеський боксер став бронзовим призером чемпіонату світу

Як зазначено в повідомленні, Федерація боксу України подала протест, але підсумковий результат залишився без змін.

18-річна боксерка із Арцизу Анастасія Коваленко посіла 5-е місце в категорії "до 52 кг". 17-річна одеситка Анастасія Крамаренко поступилася в 1/8 фіналу змагань в категорії "до 57 кг".

Читайте також Паралімпійці з Одещини вибороли чотири "золота" з кульової стрільби на чемпіонаті світу Спортсменка з Одещини здобула "золото" та два "срібла" з кульової стрільби Спортсменка завоювала першу медаль для одеського велоспорту за останні десять років

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області