Збірна Шотландії перемогла Ірландію у матчі п'ятого туру групової стадії Ліги націй сезону-2022/23 - 2:1.

Ірландці забили першими - на 18-й хвилині відзначився Джон Іган. Гості утримували перевагу до початку другого тайму. На 49-й хвилині Раян Крісті навісив, а Джек Гендрі головою замкнув подачу. М'яч після рикошету від стійки влетів у ворота.

Наприкінці матчу Алан Браун зіграв рукою у власному штрафному та подарував суперникам пенальті, яке реалізував Крісті.

Збірна Шотландії завдяки пенальті обіграла Ірландію у Лізі націй

У іншому матчі групи B1 збірна України розгромно перемогла Вірменію (0:5).

Шотландія заробила вже 12 очок та вибила з першого місця Україну в групі В1, яка має 10 балів. Натомість Ірландія перебуває на третій сходинці з 4 очками, а одразу за нею Вірменія з 3-ма.

У наступному турі Шотландія та Україна боротимуться з путівку до еліти Ліги націй.

Ліга націй: чемпіон Євро-2020 вибив Англію з еліти та сенсаційний лідер у "групі смерті"