Відома українська виконавиця, а також модель та актриса Наталія Захур, яка більше відома під сценічним ім'ям Камалія, здивувала шанувальників сміливістю, показавши, як тримає в руці змію. Відео вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Камалія постійно радує шанувальників новими фото чи відео, показуючи цікаві моменти як з особистого життя, так і з виступів. Втім, цього разу їй по-справжньому вдалося вразити шанувальників. 

Камалія безстрашно погралася зі змією, приголомшивши українців сміливістю:

Камалія безстрашно погралася зі змією, приголомшивши українців сміливістю:

Так, під час прогулянки Камалія побачила змію, що повзла, і спритно вхопила її за хвіст. Вона вирішила все сфотографувати на відео та показати шанувальникам. Щоправда, зірці вдалося зловити відносно безпечну і неотруйну змію - вужа, і до того ж ще маленького. 

"Вужів боїтеся? А я ні", - поділилася зірка. 

Камалія розповіла, що з дитинства не боїться подібної живності, а вуж навіть колись тримала вдома. Потім вона відпустила вужа і трохи пограла з ним у траві. 

Українці захопилися сміливістю зірки. 

"Камалія, ви безстрашна. Справжня українська жінка, і коня приборкаєте, і на передову з'їздіть", "Жах! Я б не змогла", - написали у коментарях.

Камалія безстрашно погралася зі змією, приголомшивши українців сміливістю:

Також наш портал інформував, напівгола Даша Астаф'єва стала рачки і показала, як треба радувати чоловіка: "Гідно".

Крім того, наш портал інформував,  співачка Камалія показала "репортаж" Юрія Великого з "Кварталу 95" про контрнаступ на Херсонщині: "ЗСУ "втікають", не в той бік".

Джерело