З початком повномашстабної війни багато українців змушені були змінити професію, інакше залишилися б без заробітку.

Не в останню чергу це стосується представників творчих спеціальностей, таких як співаки, актори, музиканти... З ухваленням такого непростого рішення зіткнулася й акторка серіалу "Кріпосна" Анна Сагайдачна. Про це вона розповіла Григорію Решетнику у рамках проєкту "Як ти?".

Анна Сагайдачна з

Анна Сагайдачна з

Телеведучий поцікавився у колеги Мішиної та Денисенко за серіалом про те, як вона перекваліфікувалася з акторки до кондитера.

"Я дуже захоплювалася чимось таким смачненьким, гарним, ще до початку війни. А потім з'явилася потреба заробляти. Тому що я почала займатися гуманітаркою - пересилала переселенцям речі... Я це опублікувала, мені почали привозити ці речі... Чоловік пригнав кіношний акторський вагончик... Газону в нас тепер немає, там стоїть вагончик... Мені почали писати переселенці, які речі їм потрібні... Писали мені розмір, я кожному збирала посилку... Ішла на пошту і відправляла, мені потрібні були гроші. .. Я не знаю, що буде завтра, заощадження рано чи пізно закінчаться..." ,- згадала виконавиця ролі Наталі Дорошенко.

Анна Сагайдачна з

Дівчина поділилася, що перше, що вона спекла були великодні паски. Вона продала 40 штук за 250 гривень. Потім вона почала робити зефір, а зараз робить і мармелад. Сагайдачна зазначає, що перші 1,5 місяці усі гроші з кондитерки у неї йшли на відправлення гуманітарної допомоги.

Раніше ми повідомляли, що зірка "Кріпосної" Аня Сагайдачна показала красеня-сина і закружляла  голови мега стильним вбранням.

Джерело