Сімох жителів Донеччини визнали винними у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, та участі у діяльності не передбаченого законом збройному формуванні (ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 260 КК України).

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Упродовж серпня-вересня цього року вироками Октябрського районного суду Полтави кожному з вказаних осіб призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Бойовикам

Наприкінці лютого чоловіки вступили до так званої “народної міліції” самопроголошеної “Донецької народної республіки” та служили в різних підрозділах мотострілецького батальйону на посадах кулеметників та стрільців. Їм видали камуфляжну форму зразка збройних сил РФ і зброю.

Бойовикам

У складі незаконного збройного формування фігуранти приїхали на територію Сумської області, де виконували накази командирів російської армії, облаштовували блокпости, на яких забезпечували контрольно-пропускні функції (перевіряли документи, особисті речі людей та транспортні засоби).

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

Бойовикам

Відомий політтехнолог Аббас Галлямов припускає, що це було лише розминкою і сказав, коли в росії спалахне справжній бунт.

Тим часом тисячі росіян у паніці намагаються вирватися із країни.

Джерело