Про це він розповів на своєму каналі.

«Наші війська і сектор наш оборони повинні бути забезпечені всім, і це показує державний бюджет проекту. Але соціальна сфера – це для мене особисто те, що болить. Я розумію, у якому стані зараз усі українці знаходяться. Я ось тільки з Сумщини повернувся, особливо коли ти проїжджаєш поряд із селищами там де 10 кілометрів до кордону з росією, 15, 20 кілометрів. Тобто я бачив, у якому там стані, як важко людям», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, навіть попри війну держава повинні знаходити ці компенсаторні механізми, повинна знаходити можливість робити виплати тим, хто наразі цього потребує, щоб люди могли нормально продовжувати жити, щоб вони могли купувати товари першої необхідності, платити за комунальні послуги. Олександр Качура наголосив, що життя має продовжуватися.

Нардеп Олександр Качура повідомив, яке глобальне завдання зараз стоїть перед українською владою

«Якраз для цього хлопці знаходяться на передовій, для того, щоб цивільне населення в тилових областях відчували, що життя продовжується, і держава про них по-справжньому, а не тільки на папері, піклується. Оце глобальне завдання для всього уряду й парламенту на наступний рік», - заявив Олександр Качура.

Джерело