Музично-мультиплікаційну виставу "Карнавал тварин" підготували для глядачів у сумському театрі імені Щепкіна. Прем'єра відбудеться 23 вересня. Кореспонденти Суспільного побували на передпрем'єрному показі вистави.

Музично-мультиплікаційне дійство на основі музики Каміля Сен-Санса розраховане на дітей і дорослих. Музика, живе слово, фокуси, мультфільми – такі складові вистави "Карнавал тварин".

Придумав її музичний керівник театру Щепкіна Микита Поляков. Каже, що хотів зробити сімейний спектакль.

У Сумах покажуть

"Тут є гумор, який і для більш дорослого, і для зовсім малого. Трохи іронічна, легенька, весела штука. Каміль Сен-Санс був дуже серйозний композитор, але одного разу він вирішив написати таку цікаву, смішну історію, де зробив голоси тварин через інструменти", – розповідає Микита Поляков, диригент, режисер вистави.

"Карнавал тварин" представлений на малій сцені театру Щепкіна, оркестр працює поруч із глядачами. Відеоряд з дитячих малюнків від французького мультиплікатора. Казкар у виконанні Антона Стовбуна спілкуватиметься з дітьми. Актор каже, що йому дуже став у пригоді його давній досвід роботи аніматором.

"Було дуже цікаво працювати з оркестром, в нас багато технічних моментів прикольних. Я молодий артист, і це був дуже цікавий для мене досвід", – говорить Антон Стовбун, артист.

"Карнавал тварин" – це дійство, яке виникло спонтанно, каже директор театру Сергій Дорофєєв.

"Ми залюбки презентуємо його нашому глядачу, щоб не чекати відкриття театрального сезону, щоб не відкладати всі наші прем'єри на полички. Ми одразу ділимося з глядачем, тому що час непередбачуваний", – говорить Сергій Дорофєєв, генеральний директор, художній керівник Сумського театру ім.Щепкіна, та додає, що у міжсезоння вистави показували на малій та експериментальній сценах театру, але ще до початку сезону глядача запросять до великої зали:

"Ми будемо показувати вистави, які ми заборгували, тобто в нас є борги з попереднього сезону. Це вистави, які ми мали показати в лютому, в березні, на які глядачі вже придбали квитки, але ми їх не встигли показати через те, що почалося повномасштабне вторгнення Росії на територію України. Тому зараз ми будемо показувати вистави, які ми заборгували".

90-й, ювілейний, театральний сезон у театрі Щепкіна планують розпочати 28 жовтня виставою "Ромео і Джульєтта", яку представлять на великій сцені.

Читайте також До Міжнародного дня миру у Сумах влаштували концерт

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело