20 вересня на Баранівському кладовищі прощалися з майором Олександром Винокуровим. Він загинув 16 вересня у Харківській області. Під час виконання бойового завдання підірвався на міні, разом з кількома побратимами.

Олександр Винокуров був військовим, закінчив Сумське артучилище. Його мобілізували з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну, розповів начальник групи Сумського міського центру комплектування Руслан Флорчук.

Олександр воював з 2014 року, тоді тричі був на передовій, отримав поранення. Його побратими розповідають, що цього року Олександр збирався йти на пенсію, але почався широкомасштабний наступ. "Олександр був дуже розумним, веселим, хорошим. Був сім'янином, постійно про свою сім'ю розповідав. Це дуже велика втрата для нас всіх, ми дуже важко це переживаємо", - говорить офіцерка-психологиня дивізіону Олександра Винокурова Анастасія.

Побратим Олександра Винокурова Сергій про загиблого говорить так: "Супертовариш, супергерой. Наша людина. Слава Україні".

Олександру Винокурову було 44 роки. "В нього ж сім'я, дочка одна вже стоїть, можна сказати, кріпко, бо три роки провчилася, а друга — дев'ять років, дитиночка", - розповів родич Олександра Винокурова Михайло Іванович.

Що відомо У Донецькій області загинув Олександр Гетьманський з Кролевецької громади на Сумщині. У Сумах попрощалися з 21-річним захисником Артемом Бондарєвим, який загинув у Маріуполі У Донецькій області загинув військовий Михайло Шалуханов із Сумщини

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело