На 19 хвилині Коста-Рика заробила право на штрафний удар. І, хоч до воріт було понад 30 метрів, це жодним чином не злякало Пінелль.

19-річна футболістка наважилася на постріл та не прогадала - м'яч після її удару залетів точно під поперечину.

До вашої уваги відео з цим божевільним голом.Утім, навіть такий шедевр не врятував костариканок від поразки. Ще до перерви австрійки не лише зрівняли рахунок у матчі, а й вийшли уперед – 1:2. Після відпочинку ще один м'яч влетів у ворота Коста-Рики.

Футболістка Коста-Рики відзначилася божевільним забитим м'ячем здалеку зі штрафного на Чемпіонаті світу: відео

Кочергін феєрить у Європі: гол українця вивів "Ракув" до плейоф кваліфікації Ліги конференцій (відео)

За голову схопився навіть суперник: у Франції забито шедевральний м'яч майже з 40 метрів (відео)

Присвятив гол батьку на передовій: українець у дебютному матчі вразив ворота чемпіона Бельгії (відео)