Бейсбольна збірна України U23, тренери і 12 з 17 гравців якої представляють Кропивницький, достроково вийшла у фінал кваліфікації чемпіонату Європи 2023 року. Про це Суспільному розповів один з тренерів команди Сергій Лимаренко. Результат здобули завдяки стовідсотковому показнику перемог на груповій стадії.

Змагання відбуваються у словенській Любляні. Першу гру підопічні Юрія та Олега Бойків та Сергія Лимаренка провели 8 серпня.

Українські спортсмени здобули чотири перемоги в чотирьох перших матчах групового етапу – над збірними Словаччини, Австрії, Угорщини та Хорватії. П’ята гра, проти господарів турніру – збірної Словенії, яка відбудеться 12 серпня, турнірного значення не має.

Українські бейсболісти достроково вийшли у фінал кваліфікації чемпіонату Європи. Більшість гравців – кропивничани

Суперниками українців у фіналі, який відбудеться 13 серпня, стануть австрійці, які стали другими в групі.

Що відомо

Ще п’ять збірних – Бельгії, Швейцарії, Ізраїлю, Польщі та Литви – паралельно змагаються за вихід на європейську першість у Литві. Там фіналістами стали бельгійці та швейцарці.

Читайте також Кропивничанин виборов срібло чемпіонату Європи з жиму лежачи, встановивши світовий рекорд. Чемпіонат Європи з веслувального марафону – найуспішніший в історії збірної. У часть брали спортсмени з Кіровоградщини. Кропивничанин став третім на Кубку України з легкої атлетики, встановивши особистий рекорд. Спортсмен з Кіровоградщини став чемпіоном України зі змішаних єдиноборств. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб