Команда українських синхроністок тріумфувала в останній програмі турніру - гайлайті. "Синьо-жовті" із запасом випередили усіх своїх конкуренток, набравши 95.0333 бала.

У складі нашої команди виступали Марина та Владислава Алексіїви, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Марта Федіна, Софія Мацієвська, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Срібні нагороди виграли італійки (92.2667), а бронзові - іспанки (91.3333).

Україна здобула друге "золото" на чемпіонаті світу з водних видів спорту-2022

Загалом це восьма медаль України на ЧС-2022 з водних видів спорту. І сьома саме в артистичному плаванні, володарем ще однієї нагороди став плавець Михайло Романчук.

Також це друга золота медаль України на цьому турнірі. Першу також виграла українська команда з артистичного плавання - у довільній комбінації.

Нагадаємо, українка вдруге поспіль стала призеркою Кубка світу в слаломі на байдарці.

"Тим, хто занадто релаксує, раджу зібратися": зірки українського тенісу побували на передовій (фото, відео)

Вчергове "підгоріло": у Росії зажадали ліквідувати банер із Зінченком

"Роздутий середньоваговик": Ф'юрі зухвало відмовився битися з Усиком