У Києві розпочалось прощання із загиблим активістом, бійцем 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Романом Ратушним.

“У липні виповнилося б 25 років”: Біль і сльози, попрощалися з активістом Романом Ратушним

Заупокійну службу проводять у Михайлівському соборі столиці.

“У липні виповнилося б 25 років”: Біль і сльози, попрощалися з активістом Романом Ратушним

Роман Ратушний загинув 9 червня під Ізюмом на Харківщині. Тоді виконував бойове завдання у складі групи розвіддозору, але потрапив у засідку. Про загибель Романа стало відомо 14 червня.

Роман воював з першого дня повномасштабного російського вторгнення. Спершу брав участь у боях під Києвом, а пізніше у складі холодноярців звільняв від окупантів місто Тростянець на Сумщині й бився із ворогом під Ізюмом.

“5 липня Ромі мало б виповнитися 25… Він був націоналістом все життя: учасник Революції Гідності в 16 років, громадський активіст, очолював ГО “Захистимо Протасів Яр”. З першого дня повномасштабного російського вторгнення Роман брав участь в боях під Києвом, а потім вже в складі 93 ОМБР “Холодний Яр” звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом”, – написали в організації “Захистимо Протасів Яр”.

Роман Ратушний народився у Києві в родині письменниці й журналістки Світлани Поваляєвої та журналіста, активіста руху “Збережи старий Київ” Тараса Ратушного.

“Вибачте, я зараз не можу ні говорити, ні писати. Коли Рома не повернувся з бойового виходу, я не вірив у його загибель. Доповідь про обставини суперечлива, шпилька на карті – у ворожому тилу, на місці бою – засідка”, – написав батько Романа у Facebook після звістки про загибель сина.

Джерело