Невдало розпочали єврокубкову осінь три українські клуби-учасники групових турнірів. Лише чемпіон київське «Динамо» змогло розжитися очком у матчі проти португальської «Бенфіки». Донецький «Шахтар», нагадаємо, сенсаційно поступився в Лізі чемпіонів «Шерифу» з Тирасполя. Не покращила настрій уболівальникам і луганська «Зоря». В першому турі групового турніру третього за силою європейського кубку команда Віктора Скрипника зазнала нищівної поразки в Норвегії від чемпіона цієї країни «Буде-Глімт».

Перший тайм пройшов за невеликої переваги скандинавської команди. На правах господарів вона частіше атакувала, але бодай на гол не награла. «Зоря» також мала в пасиві нереалізовані моменти. Питання про переможця норвежці зняли одразу по перерві. Протягом двох хвилин, на 48-й і 49-й, «Буде-Глімт» забив двічі, а ще за 10 хвилин і провів і третій м’яч. Від такого холодного душу «Зоря» отямилася лише перед фінальним свистком, проте гол Громова навряд чи втішив уболівальників. Підсумок – 1:3. За два тижні «Зоря» прийме на своєму полі італійську «Рому», яка в першому турі завдала поразки софійському ЦСКА.